Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Zeegma
Płać tak jak lubisz w Zeegma

Odkurzacz pionowy Zeegma Zonder Verti

Ocena:
96% of 100
399,00 PLN
  • 4 w 1: odkurzacz pionowy, samochodowy, ręczny, mop
  • Bogaty zestaw nakładek
  • Ergonomiczna konstrukcja
  • 2 tryby pracy
  • Funkcja TurboPower
  • Technologia cyklonowa
  • Wytrzymały akumulator o pojemności 2000 mAh
  • Funkcja mopowania na mokro - technologia Dry&Wet
  • Cicha praca

Wydłużona gwarancja – 36 miesięcy

W odróżnieniu od workowych odkurzaczy powietrze wprowadzane jest w ruch wirowy, oddzielając kurz i inne zanieczyszczenia, co zapewnia skuteczniejsze czyszczenie bez względu na stopień zapełnienia zbiornika.

4 w 1 - odkurzacz pionowy, samochodowy, ręczny, mop. W każdej z tych ról sprawdza się doskonale.

Dzięki technologii Dry&Wet Zonder Verti pozwala na jednoczesne odkurzanie i mycie podłóg na mokro.

W każdych warunkach

Odkurzacz przenośny Zonder Verti nie pozwala zamknąć się w schematach. To wielofunkcyjne urządzenie pozbawione ograniczeń zwykłego odkurzacza doskonale sprawdzi się zarówno w domu, jak i w podróży. Pomimo dużej mocy i zaawansowanego systemu cyklonowego wytrzymała bateria zapewnia aż do 40 minut ciągłej pracy.

Zonder Verti dzięki swojej konstrukcji oraz bogatemu pakietowi dodatków spełnia aż 4 funkcje: odkurzacz pionowy, odkurzacz samochodowy, mop, odkurzacz ręczny.

Odkurzacz pionowy Zeegma Zonder Verti
Odkurzacz pionowy Zeegma Zonder Verti

Odkurzacz pionowy

Klasyczny odkurzacz z opcjonalnym metalowym przedłużeniem. Dzięki szerokiej turbo szczotce jest doskonały do większości powierzchni płaskich – świetnie czyści wykładziny i drewniane podłogi, wspaniale radzi sobie również z dywanami. Za sprawą diod LED odkurzacz doświetla sprzątany obszar, pozwalając jeszcze efektywniej pozbyć się kurzu i innych zabrudzeń. Oprócz turbo szczotki odkurzacz pionowy korzysta także z końcówki szczelinowej oraz końcówki przeznaczonej do powierzchni miękkich, takich jak obicia foteli. Dzięki temu idealnie nadaje się do sprzątania codziennych domowych zabrudzeń.

Odkurzacz samochodowy

Sprzątanie samochodu za pomocą tradycyjnego odkurzacza nie jest zbyt wygodne – w aucie znajduje się zbyt wiele trudno dostępnych miejsc, do których szeroka końcówka nie jest w stanie dotrzeć. Z tego powodu Zonder Verti został wyposażony w specjalną końcówkę szczelinową na elastycznym, ponad 60-centymetrowym pałąku, umożliwiającą dokładne wyczyszczenie każdego zakamarka – w pełni bezprzewodowo.

Odkurzacz pionowy Zeegma Zonder Verti
Odkurzacz pionowy Zeegma Zonder Verti

Odkurzacz ręczny

Niska waga, wygodna rączka oraz możliwość złożenia rury sprawiają, że Zonder Verti to także wspaniałe narzędzie do czyszczenia miejsc takich, jak wyższe półki, kanty przy suficie czy stoły. Dzięki wytrzymałej baterii odkurzacz pozwala na w pełni bezprzewodowe czyszczenie bez konieczności podłączania kabli.

Mop

Zonder Verti skutecznie czyści również kafelki i panele podłogowe. Nakładka przeznaczona do mopowania, wyposażona w zbiornik na wodę, pozwala na błyskawiczne przywrócenie blasku kuchni czy łazience oraz zebranie wilgoci czy stojącej wody z podłogi. W zestawie znajdują się 2 wielorazowe mopy z mikrofibry.

Dry&Wet

Konstrukcja urządzenia umożliwia także jednoczesne odkurzanie wraz z mopowaniem (technologia Dry&Wet), dzięki czemu skraca czas sprzątania do minimum. Możliwe jest czyszczenie z za pomocą samej wody lub z użyciem delikatnych detergentów.

Odkurzacz pionowy Zeegma Zonder Verti

Technologia cyklonowa

Technologia cyklonowa zastosowana w odkurzaczu Zonder Verti pozwala na zapomnienie o typowych problemach, które napotykamy podczas korzystania z tradycyjnych odkurzaczy. Dzięki mocy cyklonu nie ma potrzeby zakupu oraz wymiany worków, w których zbiera się kurz. Zonder Verti jest odkurzaczem bezworkowym, a co za tym idzie, jest zawsze tak samo skuteczny bez względu na stopień zapełnienia zbiornika. Technologia cyklonowa opiera się na wykorzystaniu naturalnej mocy ruchu wirowego powietrza, zasysając z dużą siłą powietrze, a następnie wprowadzając je w ruch wirowy, co pozwala oddzielić kurz i inne zanieczyszczenia.

Odkurzacz pionowy Zeegma Zonder Verti

Proste czyszczenie i montaż

Odkurzacz Zonder Verti został wyposażony w duży zbiornik o pojemności 0,5 litra, dzięki czemu nie ma konieczności częstego opróżniania go, a dzięki technologii cyklonowej, można zaoszczędzić na zakupie worków. Pojemnik i gniazdo filtra są łatwe w czyszczeniu, co zapobiega nieprzyjemnym zapachom.

Odkurzacz pionowy Zeegma Zonder Verti

Energooszczędność i ergonomia

Odkurzacz umożliwia dobór parametrów do aktualnego zapotrzebowania – Zonder Verti może pracować w trybie eco (nastawienie na dłuższą pracę) lub w trybie turbo (większa moc), co w połączeniu z opcjonalnym zastosowaniem turbo szczotki zapewnia 4 tryby pracy.

Ergonomiczna rączka zapewnia pewny chwyt i komfort korzystania, a dzięki specjalnemu uchwytowi produkt można zawiesić na ścianie.

Zobacz możliwości urządzenia na filmie!

Sprawdź odkurzacz pionowy Zeegma Zonder Verti „w akcji” na filmie na naszym kanale YouTube!

Specyfikacja
Więcej informacji
SKUZE-ZONDER VERTI
Moc120 W
Moc ssania9000 PA
Zbiornik na kurz0,5 l
Zasilanieakumulator 22,2 V 2000 mAh
Czas pracy w trybie ECO40 min
Czas pracy w trybie TURBO20 min
Czas ładowania240 min
Waga produktu3,4 kg
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Odkurzacz pionowy Zeegma Zonder Verti
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!