Zeegma Handig — parownica do ubrań

149,99 zł
Brutto
  • Prasowanie bez rozkładania deski
  • Błyskawiczna gotowość w 40 sekund
  • Kompaktowy rozmiar

  • Visa
  • MasterCard
Prasowanie bez rozkładania deski
Błyskawiczna gotowość
Kompaktowy rozmiar

PRASOWANIE BEZ ROZKŁADANIA DESKI

BŁYSKAWICZNA GOTOWOŚĆ

KOMPAKTOWY ROZMIAR

Parownica do ubrań pozwala na szybkie prasowanie na wieszaku lub na płasko, bez użycia deski.

Urządzenie jest w pełni gotowe do pracy już po 40 sekundach od uruchomienia.

Handig jest wyjątkowo mobilny i zmieści się do każdej walizki (w zestawie torba do przechowywania).

Łatwe prasowanie bez użycia deski — to możliwe z parownicą do ubrań Zeegma Handig!

Dasz wiarę? Parownica Zeegma Handig umożliwia szybkie i łatwe prasowanie bezpośrednio na wieszaku lub na płasko. Duża moc (1500 W) niweluje zagniecenia i nieprzyjemne zapachy oraz dezynfekuje odzież za pomocą gorącej pary wodnej pod ciśnieniem. Pojemny zbiornik na wodę (260 ml) zapewnia nawet 15 minut ciągłej pracy. Długi przewód ułatwia wygodne prasowanie.

Parownica
Steamer do ubrań Zeegma Handig 1500w

Skuteczne wygładzanie zagnieceń

Zeegma Handig to lekki i poręczny steamer do ubrań, który idealnie sprawdzi się w czasie podróży jako żelazko turystyczne. Doskonale radzi sobie z prasowaniem materiałów o różnej fakturze i grubości — odświeża tapicerkę, a także prasuje firany, zasłony i delikatne tkaniny, tj. jedwab, bawełna czy muślin. Co najważniejsze, używając parownicy, nie ma ryzyka przypalenia tkaniny.

Najlepsza parownica do ubrań — odświeża i zabija bakterie

Parownica do prasowania nagrzewa się w zaledwie 40 sekund, co pozwala na oszczędność czasu. Funkcja Steam Power uwalnia silny strumień pary, który radzi sobie z każdym zagnieceniem. Handig skutecznie dezynfekuje powierzchnię — zwalcza do 99,97% bakterii i innych, szkodliwych drobnoustrojów oraz alergenów.

Parownica do ubrań Zeegma Handig 1500w
Steamer do ubrań Zeegma Handig 1500w

Praktyczny zestaw do sprzątania

Jeżeli jeszcze Cię nie przekonaliśmy, to poznaj dodatki, które znajdziesz w zestawie! Parownica do ubrań Zeegma Handig posiada nakładkę ze szczotką, która ułatwia usuwanie sierści, pyłków i zmechaceń. Urządzenie jest wyposażone także w uniwersalny adapter, do którego można przymocować zwykłą butelkę, przez co nie wymaga od użytkownika każdorazowego pakowania specjalnego zbiornika. W zestawie znajduje się także torba do przechowywania i przenoszenia steamera. A teraz? Zeegma Handig to naprawdę bardzo dobry wybór!

 

Zeegma
ZE-HANDIG BLACK

Specyficzne kody

Zeegma Handig — parownica...

149,99 zł