Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Zeegma
Płać tak jak lubisz w Zeegma

Sprzątanie

Efektywne sprzątanie w nowoczesnej technologii 

Poznaj nową linię urządzeń sprzątających, które pozwalają zadbać nie tylko o czystość w domu, ale także o komfort użytkownika i oszczędność czasu. Zaprojektowane w oparciu o holenderską stylistykę i innowacyjne rozwiązania, spójnie komponują się z nowoczesnymi wnętrzami, dodając im szyku i elegancji. Prosta i intuicyjna obsługa urządzeń sprawdza się przy czyszczeniu różnego rodzaju powierzchni, a także odświeżaniu ubrań. 

Odkurzacze i roboty sprzątające

Pozwól sobie na chwile relaksu, podczas gdy robot sprzątający samodzielnie odkurzy twoje dywany i umyje podłogi. Zintegrowana z urządzeniem aplikacja umożliwia kontrolę i zarządzanie pracą urządzenia sprzątającego z dowolnego miejsca, co pozwala zachować czystość w domu nawet podczas wakacyjnych wyjazdów. Za pomocą wielofunkcyjnej, poręcznej myjki parowej Zeegma Draden można zadbać o detale. Bogaty zestaw końcówek daje możliwość perfekcyjnego czyszczenia trudno dostępnych miejsc.

Wyższy poziom higieny

Urządzenia parowe, odkurzacze z systemem filtracji HEPA i lampą UV pozwalają zadbać o nieskazitelną czystość w domu, bez szkodliwych zarazków i drobnoustrojów. Połączenie sprzątania z odkażaniem i dezynfekcją to zadanie nowoczesnych technologii, które realizują urządzenia sprzątające Zeegma w trosce o zdrowie i dobre samopoczucie całej rodziny!