Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Zeegma
Płać tak jak lubisz w Zeegma

Zeegma Planeet Mix Grey — robot planetarny

Ocena:
0% of 100
349,99 PLN
  • 8 manualnych trybów pracy + tryb pulsacyjny, 3 automatyczne tryby mieszania: 1: do ciast ciężkich, 2: mas i ciast leistych, 3: ubijania
  • Dotykowy panel z wyświetlaczem do sterowania trybami automatycznymi i pokrętło do sterowania manualnego
  • Duża moc 1800 W
  • Opatentowane mieszadło z silikonowymi nakładkami

Darmowa wysyłka 24h
od 119zł

100 dni na zwrot

Raty 0%

12 trybów pracy
Panel dotykowy i pokrętło
Duża moc

AŻ 12 TRYBÓW PRACY

DOTYKOWY PANEL Z WYŚWIETLACZEM I POKRĘTŁO DO STEROWANIA MANUALNEGO

DUŻA MOC

8 manualnych trybów pracy + tryb pulsacyjny, 3 automatyczne tryby mieszania: 1: do ciast ciężkich, 2: mas i ciast leistych, 3: ubijania

Programy automatyczne wybierzesz z poziomu dotykowego panelu z wyświetlaczem, a za pomocą pokrętła zdecydujesz o pozostałych trybach.

Wydajny silnik o mocy szczytowej 1800 W zapewnia dokładne mieszanie, wyrabianie i ubijanie różnego rodzaju ciast, mas i kremów.

Robot planetarny Zeegma Planeet Mix Black

Silnik o mocy 1000W

Zależy nam na wydajności sprzętu, który oferujemy. Konstruując Zeegma Planeet Mix Gray chcieliśmy zagwarantować maksymalną skuteczność przy niskim zużyciu energii. W tym modelu zdecydowaliśmy się na silnik 1000W o mocy szczytowej 1800W. Zadbaliśmy też o specjalne zabezpieczenie, które chroni go przed przegrzaniem.

Robot planetarny Zeegma Planet Chef
Robot planetarny Zeegma Planeet Mix Grey

Aż 12 trybów mieszania

Podczas używania robota możesz korzystać 3 automatycznych trybów, które wybierzesz za pomocą dotykowego panelu sterowania: 1: do ciast ciężkich, 2: mas i ciast leistych, 3: ubijania. Posiada on także 8 trybów manualnych, którymi sterujesz wygodnym pokrętłem. Dodatkowo Zeegma Planeet Mix Gray został wyposażony w tryb pulsacyjny.

Praktyczna misa z uchwytem

W zestawie znajdziesz dużą misę o pojemności 5l ze stali nierdzewnej, z uchwytem oraz pokrywą przeciwbryzgową. Dzięki opatentowanemu mieszadłu z silikonowymi nakładkami szybko przygotujesz masy, kremy lub sosy. Hak wyrobi twarde ciasta, a za pomocą ubijaczki białka na sztywną pianę ubijesz w mgnieniu oka. Wszystkie końcówki zostały pokryte teflonem, dzięki czemu nie przywiera do nich jedzenie. Zarówno misę, jak i inne akcesoria możesz prać w zmywarce.

Robot planetarny Zeegma Planeet Mix Grey
Robot planetarny Zeegma Planeet Mix Grey

Komfortowe użytkowanie

Nasz robot kuchenny Zeegma Planeet Mix Gray jest kompaktowy, nie zajmuje dużo miejsca, a jego nowoczesny design sprawia, że świetnie prezentuje się na kuchennym blacie. Dodatkowo wyposażyliśmy go w antypoślizgowe nakładki, aby zapobiegać przesuwaniu.

 

Specyfikacja
Więcej informacji
SKUZE-PLANEET MIX GREY
Moc nominalna1000W
Moc szczytowa1800W
Rotacjaplanetarna
Pojemność misy5 L
Ilość biegów8 + tryb pulsacyjny
Funkcja pulseTak
Zabezpieczenie przeciw przegrzaniuTak
Akcesoria pokryte teflonemTak
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Zeegma Planeet Mix Grey — robot planetarny
Twoja ocena