Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Zeegma
Płać tak jak lubisz w Zeegma

Zeegma Aromi White - dyfuzor zapachów

Ocena:
0% of 100
149,99 PLN
  • Automatyczne dozowanie kropli
  • Funkcja aromaterapi
  • Ultrasoniczny nawilżacz powietrza

Darmowa wysyłka 24h
od 119zł

100 dni na zwrot

Raty 0%

Zeegma Aromi White - dyfuzor zapachów

Wysoki poziom nawilżenia powietrza w pomieszczeniu.

Wszyscy wiemy, że to, czym się otaczamy, przekłada się na nasze ogólne samopoczucie. Właśnie dlatego, tak istotne jest, żeby zadbać zarówno o wystrój wnętrz, jak i nawilżenie powietrza oraz zapach, w miejscach, w których spędzamy wiele czasu. Dyfuzor zapachów Zeegma Aromi White to świetne rozwiązanie, które poprawi jakość powietrza w Twoim mieszkaniu, a w dodatku naprawdę dobrze wygląda!

Zeegma Aromi White - dyfuzor zapachów
Zeegma Aromi White - dyfuzor zapachów

Korzystaj z zalet aromaterapii

Dyfuzor zapachów Zeegma Aromi White posiada funkcję aromaterapii. To forma terapii, która wykorzystuje naturalne olejki eteryczne w celu poprawy zdrowia i samopoczucia. Substancje te mają różne właściwości, np. lawenda pomaga w redukcji stresu, i ułatwia zasypianie. Za to cytryna ma działanie pobudzające. A kiedy dokucza Ci ból głowy - wybierz olejek z mięty pieprzowej. Zastanawiasz się ile kroplek dodać? To już nie Twoje zmartwienie. Nasz dyfuzor automatycznie dozuje krople olejku eterycznego, dzięki temu nie musisz ciągle sprawdzać i zaprzątać sobie głowy dolewaniem.

Przyjemność użytkowania

Nasze urządzenie posiada wiele dodatkowych rozwiązań, które są w stanie ułatwić Twoje codzienne życie. Świetną opcją jest timer 2/4/6h, za sprawą którego możesz z łatwością zaplanować pracę dyfuzora, na przykład, gdy kładziesz się spać lub wychodzisz z domu. Po wybranym czasie urządzenie zakończy pracę. Nasz ultrasoniczny nawilżacz poprawia też jakość powietrza i dba o odpowiedni poziom wilgoci (wydajność mgiełki aż do 55 ml/h). Pracuje w jednym z dwóch trybów, dzięki czemu łatwo dostosujesz intensywność zapachu do swoich preferencji. Dodajmy również, że dyfuzor zapachów Zeegma Aromi White sprawdzi się jako wygodna lampka nocna, mająca aż 8 kolorów podświetlenia do wyboru.

Zeegma Aromi White - dyfuzor zapachów
Zeegma Aromi White - dyfuzor zapachów

Dla zdrowia i spokoju

Zadbaj o siebie z dyfuzorem zapachów Zeegma Aromi White. Nasze urządzenie może mieć pozytywny wpływ na to, jak się czujesz: uspokoi, ułatwi zasypianie i pomoże się zrelaksować. Dzięki funkcji nawilżania powietrza skutecznie wspomaga w walce z suchym kaszlem, problemami z gardłem czy nawet z wysuszoną skórą. Dyfuzor pracuje bardzo cicho, więc masz pewność, że nie wybudzi Cię ze snu, a jeśli zapomnisz dolać wody, urządzenie wyłączy się automatycznie.

 

Specyfikacja
Więcej informacji
SKUZE-AROMI WHITE
Moc12W
Wydajność33-55 ml/h
Wielkość pomieszczenia do 80m2
WymiaryWymiary: 15,8 x 15,8 x 13,5 cm
Pojemność zbiornika500ml
Funkcja aromaterapiiTak
Tryby pracy2 tryby mgiełki: weak, strong
Podświetlenie8 kolorów
Timer 2/4/6 h
Automatyczne wyłączenieTak
Cicha pracaTak
ZasilanieSieciowe
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Zeegma Aromi White - dyfuzor zapachów
Twoja ocena
Zeegma Aromi - manual (912.96 kB)
ZE-AROMI-DOC (652.65 kB)