Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Zeegma
Płać tak jak lubisz w Zeegma

Wielkie wiosenne sprzątanie —jak wykonać je szybko i perfekcyjnie?

Wielkie wiosenne sprzątanie —jak wykonać je szybko i perfekcyjnie?

 

Wizja coraz cieplejszych weekendów cieszy każdego. Amatorzy aktywności na świeżym powietrzu odkurzają sprzęt do jazdy rekreacyjnej i wyczynowej. Ogrodnicy planują układ grządek, a miłośnicy nieskazitelnej czystości – generalne porządki. W poniższym artykule podpowiadamy, jak wyjść cało z wielkiego, wiosennego sprzątania i mieć jeszcze czas na radosne spotkania na łonie natury. Kluczem do sukcesu są:

 • turboszczotka;
 • przedłużki, dysze kątowe i ssawki szczelinowe;
 • frotka lub nakładka z mikrofibry
 • oraz ściągaczka do mycia okien!

Do czego służą i jak najlepiej wykorzystać liczne akcesoria Zeegmy? Zweryfikuj swoją wiedzę, a zobaczysz, jak szybko poradzisz sobie z nawet najbardziej uporczywym brudem w kątach szafy czy szczelinach kabiny prysznicowej. Gotowy/a na solidną porcję praktycznych informacji? Zatem zaczynamy!

Jak wykorzystać moc turboszczotki w odkurzaczach Zeegmy? 

Szczotki na obrotowym wałku, napędzane siłą ssącą odkurzacza są skutecznym pogromcą włosów, nitek i sierści zwierząt. Turboszczotka w modelach cyklonowych Zeegma Zonder Base i Zoder Base Jet nie ma sobie równych. Zaprojektowana została w taki sposób, aby zbierać włosy o różnej długości i kierować je wprost do wlotu rury odkurzacza. Turboszczotkę znajdziesz także w odkurzaczu pionowym Zeegma Zonder Klaar — z wymiennymi rolkami do powierzchni twardych i miękkich oraz oświetleniem LED, które pomoże Ci kontrolować czystość w ciemnych zakamarkach. Posiadaczy Klaara zachęcamy do uzupełnienia zestawu o łamaną rurę typu Flex, za pomocą której sięgniesz pod szafki i kanapę, bez konieczności schylania się. Mniejsze wersje turboszczotek do obydwu typów odkurzaczy sprawdzą się do czyszczenia kanap i foteli, nie tylko w domu, ale też w samochodzie. Są one dostępne osobno na naszej stronie!

 

 

Czyszczenie fug i szczelin

Do rozprawienia się z nieczystościami w łazience polecamy mopy parowe Zeegma Puur, Paar lub myjkę ciśnieniową Zeegma Draden. W zestawie z tymi produktami otrzymasz pakiet startowy akcesoriów, które możesz uzupełniać o dodatkowe przedłużki i końcówki, zgodnie z Twoimi potrzebami. Wykorzystaj je, aby usunąć brud w szczelinach framug okiennych czy kabiny prysznicowej! Za pomocą urządzeń parowych jest to nie tylko łatwe, ale i bezpieczne. Dzięki akcesoriom nie musisz pracować na wysokości, a co więcej — czyszczenie za pomocą pary wodnej bez detergentów jest zdrowe i ekologiczne.

Odkurzanie i mycie 2 w 1 

Jesteś szczęśliwym posiadaczem robota sprzątającego Zeegma Zonder Robo Next lub Zonder Robo Vision? Za jego pomocą nie tylko odkurzysz całe mieszkanie, ale także umyjesz podłogi. W tym celu skorzystaj z nakładki z mikrofibry, dodatkowego zbiornika na wodę i trybu „Nawilżanie”. Do dyspozycji masz trzy poziomy ssania, które pozwalają Ci dostosować intensywność sprzątania do poziomu zabrudzenia podłogi. Robota sprzątającego możesz zaprogramować lub obsługiwać zdalnie za pomocą aplikacji, łączy się także z systemem Amazon Alexa lub Google Home.

 

 

Najbardziej efektowne na koniec, czyli szyby i lustra pełne blasku

Zapomnij o tradycyjnym myciu okien, które nie tylko zajmuje dużo czasu, ale przede wszystkim nie przynosi oczekiwanych efektów. Po raz kolejny sięgnij po myjkę parową Zeegma Draden. Przy użyciu przedłużki i dyszy dokładnie wyczyścisz framugi, a gdy zabrudzenia będą stawiały większy opór, rozprawisz się z nimi za pomocą dyszy turbo. Zwiększy ona ciśnienie wytwarzanej pary, jeszcze lepiej likwidując brud i dodatkowo dezynfekując czyszczoną powierzchnię. Następnie czas na szyby, do czego stworzona została specjalna ściągaczka z nakładką. Nie potrzebujesz nic więcej — czyszczenie odbywa się bez płynów czy dodatkowych akcesoriów i przede wszystkim — bez smug! Łatwe? A teraz masz w końcu czas na dobrą książkę i kawę z przyjaciółmi! Wspólnie cieszcie się ciepłymi promieniami słońca w Twoim całkowicie odświeżonym mieszkaniu!

 1. Zeegma Draden — ciśnieniowa myjka parowa

  129,99 PLN
  Ocena:
  100%
  Brak w magazynie
 2. Zeegma Puur — mop parowy

  249,99 PLN
  Ocena:
  100%
 3. Zeegma Paar — mop parowy

  299,99 PLN
  Ocena:
  100%
 4. Zeegma Zonder Robo Vision — robot sprzątający

  Cena promocyjna 899,00 PLN Regular Price 999,99 PLN
  Ocena:
  96%
  Brak w magazynie